Turnvereniging Patrick

Echt

***** Welkom op de website van Turnvereniging Patrick Echt! *****

Momenteel bestaat ons bestuur uit vier personen, te weten Nicole Engels (voorzitter), Stanley Pesik (penningmeester), Ingrid ten Braak (secretaris) en Merel Heijnen (algemeen bestuurslid). Het huidige bestuur heeft besloten vanaf komend seizoen te stoppen met de bestuurstaken. We zijn dan ook naarstig op zoek naar meerdere nieuwe bestuursleden die samen met vele andere vrijwilligers onze vereniging draaiende wil/willen houden. Bij interesse verzoeken wij om contact op te nemen met tvpatrick@telfortglasvezel.nl. Dit is een laatste oproep. Zodra er geen nieuw bestuur wordt gevonden, is de vereniging genoodzaakt overgenomen te worden door Gympoint. 
Gezocht Small

 

Logo_Sands Logo-Amici-Beach-CABLEPARK01 sponsorfkmrotator sponsorhadecorotator rouschop Photographix